Loading...

SAFA Sondaj, 2010 yılı ocak ayında Samet UYANIK ve Faruk UYANIK tarafından su ve maden sondajı sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Günümüz teknolojisine uygun makine ekipman parkıyla yer altı su sondajı ve kırıntılı maden arama sondajlarını başarıyla gerçekleştirmektedir.

SAFA Sondaj, günümüze kadar Cengiz İnşaat, Eti Bakır AŞ, Acacia Minig Operations, ÇEÜMAŞ, Kargı Mining ve belediyeler gibi birçok kamu kurum ve kuruluşlarına taşeron olarak hizmet vermiştir.

Amacımız verimliliğe bağlı bir kurum kültürü oluşturmaktır.Safa sondaj firması olarak;hizmet verdiğimiz bütün şirketlerde memnuniyet,güven ve beklentilerin üzerinde çözüm sunarak,ülkemizde sondaj alanında üst düzey bir marka değeri yaratmayı hedefliyoruz. Talepleri zamanında,eksiksiz,kaliteli projeye uyumlu,iş güvenliği ve çevre standartlarına uygun cevap vererek,müşteri memnuniyeti oluşturma çerçevesinde sürekli şirket portföyünü geliştirerek çalışmaları sürdürmektir.

Su sondajı ve kırıntılı maden arama sondajı hizmetlerinde kaliteli ve profesyonel hizmet sağlamak, çalışma verimliliğini ön planda tutarak projelerde ekonomik çözümler sunmak, Sondajda kullanılan ekipmanları sürekli modernize etmek ve teknolojik ürünleri kullanarak verimliliği arttırmak, İş güvenliği ve çevre yönünden yüksek hassasiyet, Yürütülen projelerde makine sayısının talep doğrultusunda arttırılması hedeflenmektedir.

Teknik Kadromuz

Faruk UYANIK

Genel Müdür

Samet UYANIK

Genel Koordinatör

Mehmet KÜÇÜKTATIL

Jeoloji Mühendisi

Ceyhun BAYRAMOĞLU

Jeoloji Mühendisi